SPA w Dworze Droblin inspirowane jest naturą, począwszy od drewnianego budynku usytuowanego na wodzie krytego strzechą, po wnętrze i gabinety łączące wiejski styl z luksusem nowoczesności.

Do zabiegów wykorzystuje się naturalne i ekologiczne kosmetyki, jak torf, piwo, wino, zioła oraz inne składniki naturalne zapewniające doskonały relaks dla oczekujących odprężenia i rozluźnienia. Masaże klasyczne i relaksacyjne, zabiegi na bazie stempli ziołowych i piany mydlanej w technologii Permanent Contour, czy też zabiegi wyszczuplające z wykorzystaniem bandaży Arosha to tylko niektóre elementy oferty, skierowane do nawet najbardziej wymagających klientów.

W Strefie Relaksu Dworu Droblin, goście  mogą skorzystać z aromatycznych kąpieli w gabinecie lub ciepłych kąpieli na zewnątrz w drewnianej bali z hydromasażem ogrzewanej drewnem. Zwolennicy wysokich temperatur, którym bliska jest idea dbania o siebie w zgodzie z naturą, z pewnością skorzystają z dobrodziejstw Ruskiej Bani. Połączenie aromatu naturalnego igliwia pokrywającego podłoże oraz wysoka temperatura, pozwalają oddać się pełnemu relaksowi przy jednoczesnym oczyszczaniu organizmu z toksyn. Chętni mają możliwość skorzystania z brzozowych witek, które pod wpływem delikatnych uderzeń o ciało wydzielają sok, zbawiennie działający na wygładzanie skóry oraz układ krążenia.

SPA wyposażono w innowacyjne urządzenia posiadające certyfikaty medyczne, wykorzystujące opatentowane technologie. Zabiegi estetyczne z wykorzystaniem aparatury najnowszej generacji w dworskim SPA są bezpiecznym i nieinwazyjnym odpowiednikiem medycyny estetycznej z użyciem skalpela. Wykwalifikowana kadra ocenia stan skóry i dobiera odpowiednie programy do preferencji klientów. Aparaturą wykonujemy zabiegi poprawiające napięcie i elastyczność skóry, redukujące zmarszczki i modelujące owal twarzy oraz wyszczuplające, zwalczające cellulit i wspomagające odchudzanie, zwłaszcza przy dużej utracie wagi.

Kontakt:

Godz. otwarcia SPA & WELLNESS: 12.00-20.00

Tel. +48833450626

E-mail: spa@dworlubelskie.com

Regulamin korzystania z usług SPA Dwór Droblin

 Regulamin korzystania z Ruskiej Bani i Balii

 

 W okresie od maja do sierpnia konieczna wcześniejsza rezerwacja seansu w Ruskiej Bani.

 


pl