Dwór Droblin to wyjątkowy kompleks hotelowo-rekreacyjny. Zlokalizowany jest w jednym z najczystszych rejonów Polski – województwie lubelskim, w niewielkiej miejscowości Droblin, oddalonej 2km od Leśnej Podlaskiej.

Jego historia sięga połowy XVI stulecia, jednak czasy jego największej świetności przypadają na XIX w., kiedy pełnił funkcję siedziby rodu Wężyków. W kolejnych latach późnoklasycystyczny Dwór często zmieniał właścicieli. Po odzyskaniu przez Polskę niepodległości majątek został przejęty przez Skarb Państwa, który większość gruntów dworskich podzielił na parcele, a sam Dwór wydzierżawił (przez długi czas funkcjonowała na jego terenie szkoła). Po zamknięciu szkoły Dwór Droblin, położony z dala od głównych szlaków komunikacyjnych, zaczął popadać w ruinę.

Obecnie w pełni odrestaurowany ośrodek w sposób spójny łączy tradycję z nowoczesnością. Hotel o 4- gwiazdkowym standardzie w Dworze zapewnia miejsca noclegowe w stylowych i klimatyzowanych pokojach. Klasyczne wnętrza obiektu nawiązują do jego historii, łącząc ją ze współczesnymi udogodnieniami, dzięki czemu zapewniają gościom komfortowy wypoczynek.

Dwór Droblin jest idealnym miejscem dla wszystkich, którym bliska jest filozofia wypoczynku w zgodzie z naturą. Malownicze położenie, różnorodność atrakcji, a przede wszystkim gościnność sprawiają, że jest to idealne miejsce zarówno do indywidualnego wypoczynku, jak i kompleksowej oferty dla Klientów biznesowych.


pl