Nasza Misja

Misją naszego Centrum jest podnoszenie jakości życia i zapewnienie odpowiednich narzędzi wspierających zdrowie człowieka w każdym jego aspekcie. Robimy to w sposób bezpieczny i profesjonalny. Prezentujemy tzw. holistyczne, całościowe podejście, czyli pragniemy zajmować się nie tylko Ciałem, ale również Umysłem i Duchem. Znajdą u nas Państwo propozycje dla osób w każdym wieku i stanie zdrowia.

Nasze programy profilaktyczne i terapeutyczne nie tylko wspierają Państwa lepsze samopoczucie, ale jednocześnie zachęcają do zmiany stylu życia na bliższy naturze i potrzebom organizmu. Bo tak naprawdę nasze zdrowie jest w naszych rękach.

Specjalności

Centrum Zdrowego Życia Droblin oferuje wysokiej jakości usługi w obszarach:

  • Edukacja dotycząca zdrowego stylu życia
  • Profilaktyka zdrowotna i oczyszczanie organizmu
  • Naturalne metody wspierania terapii niektórych chorób chronicznych

Jedną z naszych specjalności jest Psychosomatoterapia według autorskiego programu Emilii Żurek. Somatoterapia jest nazwą przewodnią obejmującą całą dziedzinę psychoterapii ciała. Wyróżnia się tym, że jest psychoterapią kompleksową o szerokich perspektywach rozwoju.

SOMA – w języku greckim oznacza  „ciało” i wskazuje na przedmiot terapii.
Cechą charakterystyczną tej metody jest  eklektyzm, czyli wykorzystanie i zintegrowanie sprawdzonych metod dotyczących psychoterapii ciała. To wyjątkowe podejście ze względu na swoją kompleksowość i wysoką skuteczność.

Program Psychosomatoterapii został stworzony na podstawie wieloletnich doświadczeń i obserwacji. Bazą tej terapii jest założenie, zgodne z wnioskami wielu terapeutów na świecie, że każda choroba jest w istocie chorobą psychosomatyczną i dzięki temu wyleczalną, jeśli dobrze zrozumiemy emocjonalne przyczyny jej powstawania.

Program jest realizowany w formule warsztatowej. Warsztaty dedykowane są wszystkim, którzy chcą powrócić do zdrowia, nauczyć się zarządzać emocjami, poprawić jakość swojego życia, rozwiązać problemy tkwiące w ciele i emocjach. Wszystkim, którzy są gotowi i otwarci, na to, aby pójść w kierunku nowego stylu życia.

 


pl